Projektowanie on-line

Wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom w świecie gdzie czas jest najcenniejszym towarem a mobilność usług stała się synonimem naszej codzienności chcielibyśmy zaoferować naszym Klientom możliwość współpracy z nami on-line. Nasz zespół doświadczonych projektantów wnętrz ma za sobą ponad 8 letnie doświadczenie w branży a także dużą praktykę we współpracy on-line z Inwestorami na terenie kraju jak i zagranicą.

Jak to wygląda?

Pierwsza faza to część, w której liczymy na Twoją pomoc gdyż by przystąpić do pracy potrzebujemy rzut wnętrza z wymiarami, które mamy zaprojektować. Możesz to zrobić sam przy użyciu naszej instrukcji pobierz >>> lub przesłać nam projekt, który otrzymałeś od pracowni architektonicznej czy dewelopera. Dodatkowo poprosimy o przesłanie kilku zdjęć wnętrza w realu o ile będzie to możliwe. W kolejnym kroku wypełniasz ankietę: wypełnij i wyślij >>>, w której określasz swoje oczekiwania i preferencje. Możesz także przesłać nam zdjęcia z wnętrz, które Ci się bardzo podobają tzw. inspiracje.

Druga faza następuje po otrzymaniu wymiarów i Twoich wytycznych oraz podpisaniu umowy. Przygotowujemy wtedy dwie różne wersje aranżacji przekazanego nam wnętrza. Gotowe projekty zaprezentujemy Ci w postaci wędrówki 3D podczas prezentacji on-line w dogodnym dla Ciebie terminie. Możesz także wybrać opcję statyczną opartą o robocze wizualizacje, które wyglądają tak zobacz przykład >>>. W trakcie takich rozmów będziemy mogli na żywo oglądać, dyskutować i nanosić Twoje sugestie do projektu. Dzięki temu możesz od razu zobaczyć co i jak będzie wyglądać oraz która opcja jest dla Ciebie najlepsza.

Kiedy projekt będzie miał wygląd dopasowany do Twoich oczekiwań przystąpimy do fazy trzeciej. Teraz zajmiemy się przygotowywaniem rzutu i realistycznych wizualizacji oraz opracujemy opcje dodatkowe ( projekt wykonawczy czy zestawienie materiałów) jeśli takie będą Ci potrzebne.

Co otrzymujesz na koniec?

PROJEKT KONCEPCYJNY wnętrza czyli
1. W pełni z wymiarowany rzut z góry Twojego wnętrza z rozmieszczeniem elementów wyposażenia: oświetlenie, umeblowanie, armatura, posadzki i ścianki. zobacz przykład >>>.
2. Wizualizacje wnętrza, które w pełni obrazują użyte kolory, materiały i elementy wyposażenia ( minimum 2 ujęcia każdego pomieszczenia). zobacz przykład >>>.

Otrzymane elementy pozwolą Ci w sposób jasny i obrazowy przekazać branżystom, jaki efekt we wnętrzu chcesz uzyskać. Wykonawca zobaczy wykończenia ścian, sufitów oraz podłóg, stolarz wygląd mebli a Ty wszystkie elementy wykończenia wnętrza jak narożnik, stolik, krzesło czy doniczka.

Ile to trwa?

Czas przygotowania dwóch wersji projektu zależy od wielkości pomieszczenia. Średnio pomieszczenie wielkości 30mkw projektujemy w 7 dni roboczych. Po zaakceptowaniu projektu potrzebujemy jeszcze mniej więcej od 7 do 14 dni by przygotować projekt do wysłania. Przed przystąpieniem do prac określimy dokładny termin.

Ile to kosztuje?

Cena PROJEKTU KONCEPCYJNEGO to 60zł m2

DODATKOWE OPCJE to dodatkowy koszy plus 20zł m2

| OPCJA | Projekt wykonawczy zawierający
1. Rzuty z góry instalacji elektrycznej + legenda ze szczegółowym opisem | zobacz przykład >>>
2. Rzuty z góry instalacji hydraulicznej+ legenda ze szczegółowym opisem | zobacz przykład >>>
3. Rzuty z góry rozplanowania posadzek + legenda ze szczegółowym opisem | zobacz przykład >>>
4. Rzuty przekrojowe ścian ze szczegółowym opisem planów czy zmian projektowych | zobacz przykład >>>

| OPCJA | Zestawienie materiałów
1. Szczegółowa tabela ze wskazaniem materiałów, mebli i dodatków użytych w projekcie wraz z adresami sklepów internetowych gdzie możesz je zamówić i kupić.|  zobacz przykład >>>

Czyli decydując się na projekt koncepcyjny z opcją projektu wykonawczego lub z opcja zestawienia materiałów płacisz 80zł/m2. Wybierając obydwie opcje płacisz 100zł m2.

Oferujemy także usługę wsparcia w trakcie realizacji, której koszt to 123zł/h

Projektanci są dla Ciebie dostępni pod telefonem, mailem czy skypem w godzinach od 8-16 lub w innych godzinach po indywidualnym ustaleniu terminu ( wiesz, że jedziesz na budowę by rozmawiać z wykonawcą remontu czy stolarzem uprzedzasz nas wcześniej a my czuwamy pod telefonem) -pakiety godzinowe opłacane ad-hoc za niewykorzystany pakiet zwracamy pieniądze.

Jak dokonujesz płatności?

Po przesłaniu nam konkretnych wymiarów wnętrza i określeniu swoich potrzeb – wybór zakresu współpracy – wysyłamy wycenę i umowę, którą należy podpisać i odesłać jej skan lub zdjęcie e-mailem na adres: projekt-online@kodywnetrza.pl
Płatność będzie rozliczana w dwóch etapach :
Etap I
przed przystąpieniem do prac wpłacasz bezzwrotny zadatek w kwocie 40%wartości całego zlecenia
Etap II
po przekazaniu zaakceptowanego projektu płacisz pozostałą kwotę czyli 60% wartości zlecenia

Korzyści?

Usługa dostępna wszędzie tam gdzie jesteś wystarczy Internet i jakiekolwiek urządzenie mobilne
Wprowadzanie zmian na bieżąco w trakcie spotkania
Stały kontakt z projektantami i wsparcie w realizacji- doradztwo on-line

Wątpliwości?

Obawiasz się, że projekt nie spełni twoich oczekiwań, że nie poradzisz sobie z jego realizacją? Zanim otrzymasz gotowy projekt obejrzymy go razem w formie wirtualnej wędrówki 3D i przedyskutujemy wszelkie wątpliwości i pytania. Naniesiemy ustalone sugestie tak by projekt w pełni odpowiadał twoim oczekiwaniom. W momencie, gdy przystąpisz do realizacji i napotkasz na nieprzewidziane przeszkody zawsze będziemy dla Ciebie dostępni on-line by pomóc rozwiązać problemy w jak najszybszym możliwym czasie.

Jeśli coś jeszcze Cię frapuje zadzwoń lub napisz do nas chętnie udzielimy wszelkich informacji!

Telefon: 500876287
Skype:kodywnetrza
e-mail: projekt-online@kodywnetrza.pl