Projekty online

Wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom w świecie gdzie czas jest najcenniejszym towarem a mobilność usług stała się synonimem naszej codzienności chcielibyśmy zaoferować naszym Klientom możliwość współpracy z nami on-line. Nasz zespół doświadczonych projektantów wnętrz ma za sobą ponad 8 letnie doświadczenie w branży a także dużą praktykę we współpracy on-line z Inwestorami na terenie kraju jak i zagranicą.

Jak to wygląda?

Pierwsza faza to część, w której liczymy na Twoją pomoc gdyż by przystąpić do pracy potrzebujemy rzut wnętrza z wymiarami, które mamy zaprojektować. Możesz to zrobić sam przy użyciu naszej instrukcji lub przesłać nam projekt, który otrzymałeś od pracowni architektonicznej czy dewelopera. Dodatkowo poprosimy o przesłanie kilku zdjęć wnętrza w realu o ile będzie to możliwe.

W kolejnym kroku wypełniasz ankietę, w której określasz swoje oczekiwania i preferencje. Możesz także przesłać nam zdjęcia z wnętrz, które Ci się bardzo podobają tzw. inspiracje.

Wybierz pasujący Tobie zakres projektu:
1.Koncepcja:rzut+wizualizacje– 60zł/mkw
2.Koncepcja+projekt wykonawczy-80zł/mkw
3.Koncepcja+zestawienie materiałów-80zł/mkw
4.Projekt: wizualizacje + projekt wykonawczy + zestawienie materiałów-100zł/mkw

Po przesłaniu nam konkretnych wymiarów wnętrza i określeniu swoich potrzeb – wybór zakresu współpracy – wysyłamy wycenę  i umowę, którą należy podpisać i odesłać jej skan lub zdjęcie e-mailem na adres: projekt-online@kodywnetrza.pl
Płatność będzie rozliczana w  dwóch etapach :
Etap I przed przystąpieniem do prac wpłacasz bezzwrotny zadatek w kwocie 40%wartości całego zlecenia
Etap II po przekazaniu zaakceptowanego projektu płacisz pozostałą kwotę czyli 60% wartości zlecenia

Czas przygotowania dwóch wersji projektu zależy od wielkości pomieszczenia. Średnio pomieszczenie wielkości 30mkw projektujemy w 7 dni roboczych. Po zaakceptowaniu projektu potrzebujemy mniej więcej od 7 do 14 dni by przygotować dokumentację projektu do wysłania. Dokładny termin ustalimy w trakcie nawiązywania współpracy.

Przygotowujemy dla Ciebie dwie różne wersje aranżacji przekazanego nam wnętrza. Gotowe projekty prezentujemy w postaci wędrówki 3D podczas prezentacji on-line w dogodnym dla Ciebie terminie. Możesz także wybrać opcję statyczną opartą o robocze wizualizacje. W trakcie takich rozmów będziemy mogli na żywo oglądać, dyskutować i nanosić sugestie do projektu. Dzięki temu możesz od razu zobaczyć co i jak będzie wyglądać oraz która opcja jest dla Ciebie najlepsza.

Kiedy projekt będzie miał wygląd dopasowany do Twoich oczekiwań przystąpimy do fazy trzeciej. Teraz zajmiemy się przygotowywaniem rzutu i realistycznych wizualizacji oraz opracujemy opcje dodatkowe (projekt wykonawczy czy zestawienie materiałów) jeśli takie będą Ci potrzebne.
Otrzymane elementy pozwolą Ci w sposób jasny i obrazowy przekazać branżystom, jaki efekt we wnętrzu chcesz uzyskać. Wykonawca zobaczy wykończenia ścian, sufitów oraz podłóg, stolarz wygląd mebli a Ty wszystkie elementy wykończenia wnętrza jak narożnik, stolik, krzesło czy doniczka.

Zadzwoń 500 87 62 87 lub napisz do Nas projekt-online@kodywnetrza.pl chętnie udzielimy wszelkich informacji!